Menu

Niusy i Aktualizacje
2011

 

1 PAŹDZIERNIKA 2011
Tak jak we wcześniejszym niusie anonsowaliśmy, dziś prezentujemy nowy film pt. "Scelanka 2". Zapraszamy wszystkich do oglądania i komentowania. Kolejne filmy nie wiadomo kiedy, ale warto zerkać nieraz na nasza stronę, a nóż nam coś odbije i nakręcimy kolejną cześć Pana Prowizorki, kto wie? ŁUSS!!!

7 WRZEŚNIA 2011
Tak jak zapowiadaliśmy we wcześniejszym niusie 1 września miała miejsce premiera nowego filmu pt. "Scelanka". Już wkrótce - bo 1 października przewidziana jest premiera "Scelanka 2", a dla niecierpliwych jeszcze w tym tygodniu odwiedzi nas Pan Wiesław z nowym filmikiem. Bądźcie czujni jak nocny stróż, żebyście czegoś nie przegapili :)

27 SIERPNIA 2011
Wczoraj odbył się pokaz naszych filmów w Gminnym Ośrodku Kultury w Pielgrzymce. Pokaz połączony był z premiera naszego najnowszego filmu pod tytułem "Scelanka". Premierę filmu w Internecie planujemy na 1 września, aby poprawić Wam humor podczas rozpoczynającego się roku szkolnego. Podczas odwiedzin w GOK-u otrzymaliśmy z rąk samego dyrektora (Sebastiana) dyplom włączający nas do honorowego kręgu ludzi z pasja (zobacz dyplom).

10 SIERPNIA 2011
Już ponownie można oglądać "Sadzenie Beki odc.3". Przepraszamy za opóźnienie i serdecznie dziękujemy Karolinie G. za pomoc w realizacji tego filmu. Poza tym przy okazji warto wspomnieć że ciężko pracujemy, ale niestety nie nad kolejnymi filmikami, dlatego stonka coraz rzadziej jest aktualizowana.

4 LIPCA 2011
Znowu o nas wypisują, tym razem jesteśmy sławni na portalu miasta Chojnowa. Właśnie dzisiaj umieszczono artykuł o naszej twórczości, jesteśmy zadowoleni z takiej darmowej reklamy naszego Zespołu Filmowego. Cały artykuł można przeczytać TUTAJ

P.s. w dalszym ciągu szukamy dziewczyny do filmu :)

28 CZERWCA 2011
Poszukujemy odważnej niewiasty, która nie jest wstydliwa ani płochliwa i przysłała by nam własny filmik, więcej informacji uzyskacie pisząc do nas na e-mail: zfsebastian@gmail.com

17 CZERWCA 2011
My wyznajemy jedną zasadę, jak się obijać to porządnie, my byle jak się nie obijamy. Dlatego trzeba przyznać, że ostatnio sporo się obijaliśmy i nic nowego nie powstało. Aż tu nagle ni z tego ni z owego powstały dwa nowe filmy na konkurs. Konkurs organizowany jest przez portal MillionYou.com i nosi tytuł: "Nakręć z Koneckim".

A oto przygotowane przez nas dwa filmy:
Scena 1 - Uniki
Scena 2 - Słyszałem

 

26 MARCA 2011
Dziś mija piąta rocznica działalności/istnienia/założenia  Zespołu Filmowego Sebastian. Chodź data ta nie jest do końca prawidłowa, ale przyjęliśmy ją umownie, gdyż pod tą data kryje się premiera pierwszego naszego filmiku pt. "Sebastian kontra Potwór z PGR-u". Nie przewidujemy jakiś hucznych urodziny, ale jeśli ktoś by miał ochotę nas odwiedzić z krata "oranżady" to bardzo chętnie zapraszamy :)

 

16 MARCA 2011
Radosna twórczość powraca!!!
Maciej wraz z kolegami i koleżankami ze studiów nakręcił filmik do szkoły na jeden z przedmiotów. Filmik nosi tytuł "Cichobierzki", a po raz pierwszy Maciej wystąpił w roli reżysera. Film przypomina trochę stylem nasze pierwsze produkcje, gdzie liczyła się dobra zabawa a nie efekt końcowy. Takie właśnie produkcje mają w sobie to "coś" co nam się podoba, może wkrótce więcej takich zrobimy filmików dla jaj. Pozdrawiamy i zapraszamy do oglądania i komentowania filmu Maćka i kolegów :)