Menu


Niusy i Aktualizacje
2010

8 GRUDNIA 2010
Mamy dla wszystkich naszych fanów trochę spóźniony prezent mikołajkowy. Zapraszamy wszystkich do oglądania naszego nowego filmu pt.: "Bulwowy ból głowy". Jednocześnie informujemy, że jeszcze w tym roku powinien ujrzeć światło dzienne kolejny odcinek naszego programu Sadzenia Beki.

15 LISTOPADA 2010
No to już po premierze Posterunkowego Bambułki 2, a teraz kilka innych informacji, dla tych którzy rzadziej zaglądają na nasze forum. A mianowicie, w międzyczasie nasz film pt. Pan Prowizorka 5 został laureatem kolejnego konkursu. Tym razem Pana Pe doceniło jury z IV Festiwalu Filmów Niepoważnych "Nakręceni 2010" (zobacz werdykt jury). Kolejną informacją jest nowy konkurs, w którym do wgrania jest nasz firmowy kubek (więcej informacji). No i ostatnia wiadomość, wkrótce nasze nowe produkcje :)

8 PAŹDZIERNIKA 2010
Nieuchronnie zbliża się data tak długo oczekiwanej premiery naszego nowego filmu pt. "Posterunkowy Bambułka 2". Zwycięzcy konkursu, który niedawno zorganizowaliśmy, mieli już możliwość obejrzenia go wcześniej. Przewidujemy, że pozostali będą mogli obejrzeć film 10 października 2010 o godzinie 10:10 :)

24 SIERPNIA 2010
No to zebrało się kilka spraw o których chcielibyśmy was poinformować. Najpierw może zaczniemy od miłych informacji. Nasz film pt. "Pan Prowizorka 5" zajął pierwsze miejsce na Wałbrzyskim Przeglądzie Filmów Niekonwencjonalnych (w skrócie WaPFiN 2010), jest to dla nas spore wyróżnienie i bardzo dobra motywacja do kręcenia kolejnych filmików. Więcej o tym przeglądzie dowiecie sie na naszym forum internetowym (więcej informacji).
Kolejną dobra informacja to taka, że powstał nowy krótki film pt. "Pan Wiesław szuka" - zapraszamy do golądania.
No i na koniec zostawiliśmy jedyną złą wiadomość, a mianowicie... niestety nasz film pt. "Pan Prowizorka 2" został usunięty z YouTube z powodu naruszenia praw autorskich do muzyki. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, film można dalej oglądać ale został umieszczony tym razem na Vimeo - za niedogodności przepraszamy :)

11 SIERPNIA 2010
Mamy kilka ciekawych informacji do przekazania. I tak:
Po primo: można juz obejrzeć nasz nowy teledysk "Brzydulaki - Transportery";
Po secundo: kończymy pracę nad jakże oczekiwanym filmem: "Posterunkowym Bambułką 2" - premiera wkrótce;
I po tertio: wystartował właśnie konkurs w którym można zgarnąc nasz firmowy kubek, więcej informacji znajdziecie na naszym forum (czytaj)

3 LIPCA 2010
Wakacje rozpoczęły się na dobre. Wraz z końcem roku szkolnego odbyła się przewidziana premiera naszego nowego filmu pt.: "Pan Prowizorka 5". To nie koniec atrakcji jakie przygotujemy w te wakacje. Dostaliśmy zamówienie na stworzenie kolejnego teledysku Brzydulaków, w planach jest jeszcze teledysk to naszej nowej piosenki Cherry, cherry lej mi i coś jeszcze może się wymąci jeśli czas pozwoli. Życzymy wszystkim udanych wakacji :)

30 MAJA 2010
Wszyscy fani Pana Prowizorki będą zadowoleni. Powstała kolejna cześć przygód dzielnego Pana Pe. Tym razem Pan Prowizorka będzie naprawiał komputer gracza z filmu pt. "Error". Premiera filmu przewidziana jest na 20 Czerwca 2010. A oto plakat promujący film >zobacz<
Przy okazji zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest kubek z naszym logo. Trzeba się wykazać nie lada znajomością naszych filmików, żeby go zgarnąć. Więcej informacji na temat konkursu na naszym forum >TUTAJ<

12 MAJA 2010
Mamy dobra informacje dla wszystkich. Można już obejrzeć gotowy teledysk o którym była mowa w poprzednim niusie - "Brzydulaki - Jadą, jadą misie" miłego oglądania :)

6 MAJA 2010
ZFSebastian został poproszony o nakręcenie teledysku "Brzydulaki - Jadą, jadą misie". Jest to disco polowa piosenka dla dzieci. Teledysk jest już w fazie montażu. Na razie możecie sobie zobaczyć fotki, które trzasnęliśmy podczas kręcenia tego teledysku ZOBACZ ZDJĘCIA

26 KWIETNIA 2010
Nikt się tego nie spodziewał!!! Nawet my się tego nie spodziewaliśmy :) Właśnie powstała nowa piosenka ZFSebastian pod tytułem Cherry Cherry lej mi. Zapraszamy wszystkich do słuchania oraz komentowania tej iście boskiej nuty. W pracach nad utworem brali udział:

Muzyka: Mikołaj Kaczorowski (MJay)
Tekst: Piotr Kłosiński + przeróbka zfsebastian
Wokal: Patryk Tomaszewski

 

Niedługo powstanie do tej nuty kolejny nasz teledysk, a na razie życzymy miłego odsłuchu. Niech głośniki wam trzeszczą!!!!

2 KWIETNIA 2010
Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy cały Zespół Filmowy Sebastian życzy wszystkim cały rok niezłych jaj, no mogą być nawet takie:

26 MARCA 2010
Ooo kurcze... tego się nie spodziewaliśmy. Dziś mija okrągła 4 rocznica powstania naszego zespołu. Właśnie tego dnia - czyli 26 marca 2006 roku, powstał nasz pierwszy film pod szyldem ZFSebastian, było to film pod tytułem: Sebastian kontra Potwór z PGR-u. Dziękujemy wszystkim za życzenia i pozdrawiamy :)

P.s. Przy okazji chcieliśmy wszystkich zaprosić do wzięcie udziału w konkursie, który znajduje się na stronie głównej.

17 MARCA 2010
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego nowego filmiku pod tytułem "Poznaj Ich". Filmik ten  zawiera zlepek różnych, nieraz nieudanych ujęć, które do tej pory nigdzie nie były prezentowane, okraszone to wszystko jest muzyką Patryka Tomaszewskiego, który to osobnik specjalnie dla nas zagrał i zaśpiewał ten utwór. Miłej konsumpcji, smacznego!!!

8 MARCA 2010
Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom z okazji ich święta życzy cały zespół ZFSebastian. Coś dla pań >kliknij<

1 MARCA 2010
No i jest!!!  W końcu tak długo przez wielu oczekiwany film pod tytułem:  "Pan Prowizorka 4". Szału nie ma, ale zapraszamy do oglądania i komentowania filmu. Jednocześnie informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania filmów do naszego programu pt. Sadzeni Beki 3, z powodu małej ilości nadesłanych filmów (jak do tej pory tylko 4 filmy do nas przysłano). Wasze filmiki możecie przysyłać do końca zimy czyli do 20 marca. Więcej informacji na naszym forum (kliknij).

9 LUTY 2010
Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Pana Prowizorki. Ruszyły prace nad czwartym odcinkiem jego przygód. Na razie możecie obejrzeć tylko zdjęcia z planu filmowego (zobacz zdjęcia), a premiera filmu przewidziana jest na początek marca. Przypominamy, że nadal czekamy na wasze filmy do programu Sadzenie Beki 3, twórzcie i przysyłajcie je do nas. Adijos amigos.

26 STYCZNIA 2010
Witamy wszystkich po długiej nieobecności. Na początku chcieliśmy wszystkim naszym fanom życzyć wszystkiego najlepszego w nowym 2010 roku. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. Kto z Was nie marzył żeby wystąpić w naszym filmiku? Teraz macie taką możliwość.
Pewnie spytacie jak?
A bardzo prosto... Wystarczy że nagracie krótki filmik ze sobą w roli głównej (możecie też nagrać z kimś ten filmik) i przyślecie go nam. Wszystkie przysłane filmiki zaprezentujemy w kolejnym odcinku Sadzenia Beki, a komisja w składzie ZFSebastian oceni i skomentuje każdy przysłany filmik. Więc do dzieła !!!
Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziecie na naszym forum (czytaj).