Menu

Niusy i Aktualizacje
2009

24 SIERPNIA 2009
Witamy wszystkich naszych wiernych fanów i nie tylko. Wakacje pomału się kończą, w związku z czym organizujemy pokaz naszych filmów w miejscowości Pielgrzymka. Pokaz odbędzie się w czwartek (tj. 27 sierpnia 2009 r.) o godzinie 1700 w sali GOK wstęp oczywiście darmowy - zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie :)
Przy okazji chcieliśmy poinformować wszystkich niecierpliwych, że pomału kończymy prace nad nowym filmem: "Posterunkowym Bambułką 2". Niedługo może i powstanie Pan Prowizorka 4 - scenariusz już gotowy i czeka na realizacje :)

18 LIPCA 2009
Wakacje w pełni, jesteśmy tak zapracowani, że ciężko znaleźć nam chwilę czasu, żeby dokończyć rozpoczęte produkcje. Posterunkowy Bambułka 2, który miał być gotowy na wakacje, będzie można zobaczyć dopiero jesienią albo zimą 2009. Małym pocieszeniem, może być to, że uda nam się nagrać jakiś nowy kawałek (teledysk), ale to i tak na razie nic pewnego. Jak zawsze prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Łuss :)

12 MAJA 2009
Kolejny konkurs został rozstrzygnięty na naszym forum, koszulka powędrowała do Znachora - gratulujemy. Jeżeli jeszcze nic nie wygrałeś w naszych konkursach to zapraszam Cię do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Jeśli znasz się trochę na grafice komputerowej, a dokładniej na tworzeniu grafiki do stron internetowych to masz dużą szansę na zdobycie jedynej takiej (żółtej koszulki) z wyhaftowanym naszym logo na piersi. Więcej informacji znajdziesz na naszym forum. Kliknij >>tutaj<<

9 KWIETNIA 2009
Takżeee teeegoooo znaczy się - Wszystkiego Najlepszego z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych

Życzy cała załoga ZFSebastian.

24 MARCA 2009
Ostatnio coś rzadko dodajemy niusy, ponieważ więcej informacji znajdziecie na naszym forum internetowym, tam dowiecie się wszystkiego na bieżąco. Ostatnio zajmowaliśmy się filmami na konkurs o płatnościach bezgotówkowych organizowany przez portal MilionYou. Przygotowaliśmy pięć krótkich filmów:
1. Tak Bezpieczniej
2. Historia płatności
3. Pan Wiesław płaci
4. Przelewacz
5. Pan Wiesław i sprytny Dziadzio

Z pośród tych naszych filmów, do następnego etapu dostały się dwa filmy (1 i 4). A trzeba wspomnieć przy tym, że konkurencja była nie mała, ponieważ zgłoszono ponad 200 filmów. Jest to dla nas duży sukces. Przy okazji możecie wsiąść udział w ankiecie na naszym forum.

23 LUTY 2009
Powstało już nasze forum internetowe, na którym możecie się wypowiadać, zadawać nam pytania, a także dowiedzieć aktualnych rzeczy o nas. Na razie musicie nam pomóc rozkręcić je, ponieważ jest bardzo mało wątków. Prosimy się rejestrować i wypowiadać.
Przejdź do Forum.

15 LUTY 2009
No to zebrało się kilka spraw, żeby je omówić.
Po pierwsze: Wszystkiego najlepszego dla wszystkich zakochanych oraz dla tych, którzy dopiero szukają swojej miłości.
Po drugie: Możecie obejrzeć kolejny odcinek naszego programu pt. "Sadzenie Beki odc.2"
Po trzecie: Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania była nasza odjazdowa koszulka.
Po czwarte: Już niedługo może powstanie nasze forum internetowe, na którym będziecie mogli się wypowiadać. Kto się cieszy?
Po piąte: Czcij ojca swego i matkę swoją.
No a dalej to już chyba wiecie jak to leci....

28 STYCZNIA 2009
Kolejny drugi odcinek programu Sadzenie Beki zaprezentujemy wszystkim 14 lutego czyli w Walentynki. W programie tym będziemy odpowiadać na pytania, które nam przysłaliście. Nie na wszystkie udzieliliśmy odpowiedzi, ponieważ było ich za dużo, wybraliśmy tylko te, które nam odpowiadały. Wszystkim, którzy przysłali nam pytania dziękujemy i przypominamy, że nadal możecie przysyłać nam swoją twórczość do oceny  (filmy, muzykę, grafikę, wiersze itp.).

Aha jeszcze jedna bardzo ważna sprawa!!! Poszukujemy ludzi, którzy zajmują się tworzeniem muzyki i byliby chętni do współpracy (kontakt: mafia@zfsebastian.pl)

16 STYCZNIA 2009
Dzisiaj z powrotem trafił na YouTube film "Pan Prowizorka 2". Musieliśmy podmienić w nim dźwięk, ponieważ pierwotna wersja naruszała prawa autorskie. Jednocześnie przypominamy, że możecie jeszcze wysyłać do nas pytania (do 31 stycznia) do kolejnego odcinka programu pt. "Sadzenie Beki". Możecie nas pytać o co tylko chcecie, na wszystkie pytania spróbujemy odpowiedzieć. Kolejny odcinek już w Lutym. AHOJ panie bobrze!!!!

3 STYCZNIA 2009
Zawiadamia się, że powstał właśnie nowy dział na naszej stronie. W zakładce produkcje znajdziecie nową kategorię GRAFIKA. Na razie umieszczone są w niej nasze tapety, plakaty oraz inne grafiki. Ale jeśli chcesz, może znaleźć się tam również twoja praca. Wystarczy że stworzysz jakąś ciekawą grafikę i przyślesz ją nam na e-mail i jeśli nam się spodoba to na pewno umieścimy ją na naszej stronie. AHA!!! dobrze by było, żeby stworzona przez ciebie praca była związana z naszym zespołem (ZFSebastian). Więc do roboty!!!

2 STYCZNIA 2009
Początek nowego roku to oczywiście czas podsumowania ubiegłego. Rok 2008 był dla naszej ekipy pracowity, stworzyliśmy 15 filmów (w tym 8 na konkursy). Nasze filmy zostały docenione i otrzymały wyróżnień na różnych  przeglądach i festiwalach filmowych. Teledysk Oranżada przekroczył już pół miliona oglądalności. Z miesiąca na miesiąc wzrasta liczba odwiedzin naszej strony internetowej, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Niestety rok 2009 nie rozpoczął się dobrze dla nas. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że film pt. "Pan Prowizorka 2" został wyłączony (zablokowany). Powodem tego jest naruszenie praw autorskich do treści dźwiękowej, a mianowicie chodzi o utwór Elvis'a Presley'a - Hound Dog. Z przykrością informujemy, że jedyną możliwością obejrzenie teraz tego filmiku, jest pobranie go z działu download. Wkrótce podmienimy dźwięk w tym filmie i jeszcze raz umieścimy go na YouTube. Mamy nadzieję, że reszta roku 2009 będzie zdecydowanie lepsza dla nas i naszych fanów. Pozdro.