Menu

Niusy i Aktualizacje
2008

31 GRUDNIA 2008
Noooo to ten tego..... wszystkiego najlepszego !!!
Zespół Filmowy Sebastian składa wszystkim życzenia: Szczęśliwego Nowego Roku!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$
 

9 GRUDNIA 2008
Chciałbyś żebyśmy wspomnieli o tobie w naszym filmiku? Chciałbyś żebyśmy ocenili twoją twórczość? Nie ma sprawy. Wystarczy że napiszesz do nas mejla z pytaniem, które chciałbyś nam zadać a my odpowiemy na nie w naszym nowym programie "Sadzenie Beki". Możecie również do nas przysyłać przejawy waszej twórczości, czyli takie rzeczy które robicie sami np. zdjęcia, filmy (linki), wiersze, muzykę lub cokolwiek co uskuteczniacie w wolnym czasie, a my to ocenimy naszym fachowym okiem. Wszystko prosimy wysyłać na adres e-mai: mafia@zfsebastian.pl  Pierwszy odcinek programu już w tym miesiącu :)

6 GRUDNIA 2008
Postanowiliśmy zrobić wszystkim naszym fanom mikołajkowy prezent i wrzuciliśmy na ten słynny ynternet teledysk Udah Udah w kolorowej wersji. Przy okazji stworzyliśmy nowe konto na YouTube o nazwie zfsebastian, żeby łatwiej było nas znaleźć. Na to konto będziemy wrzucać inne filmiki, jak na przykład filmy konkursowe, filmy które nigdzie indziej nie były przez nas prezentowane, śmieszne akcje oraz kulisy powstawania filmu.

17 LISTOPADA 2008
Mamy jakąś dobrą passę. Nasz film pod tytułem: "Pan Prowizorka 3" zajął 2 miejsce na Festiwalu Filmów Antydepresyjnych Relanium. Jest to dla nas kolejny sukces, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziś także otrzymaliśmy informacje, że 21.11.08 o godzinie 1600 w Pino Tv (www.pinotv.pl) emitowany będzie program "Pokaż się", w którym ukażą się nasze filmiki. Zapraszamy wszystkich do oglądania.

6 LISTOPADA 2008
Ogłoszono wyniki konkursu "Raggamuffin czyni cuda!". Nasz teledysk pod tytułem Disco Muffin zajął 1 miejsce, natomiast teledysk Udah Udah uplasował się na piątej pozycji. Nie będziemy ukrywać - spodziewaliśmy się tej wygranej. Myśleliśmy jednak, że to Udah Udah zajmie pierwsze miejsce, a nie Disco Muffin. No nic, ważne że wygraliśmy, wszystkim którzy nas wspierali, serdecznie dziękujemy.

22 PAŹDZIERNIKA 2008
Rozpoczęło się głosowanie internatów na najlepszy teledysk w konkursie organizowanym przez MilionYou. ZFSebastian przygotował na ten konkurs dwie produkcje. Pierwsza to przeróbka teledysku Ta wąsy (Disco Muffin) , a druga to specjalnie nakręcony już pod ten konkurs teledysk Udah Udah. Wszystkich zachęcamy do głosowania na nasze produkcje, a głosowanie trwa do 2 listopada. Zagłosować na nasze filmy możesz TUTAJ, tylko trzeba się uprzednio zarejestrować.

10 PAŹDZIERNIKA 2008
Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego nowego teledysku, który nagraliśmy specjalnie na konkurs organizowany przez portal MilionYou. Założeniem konkursu jest nakręcenie teledysku to piosenki Fu - Uda'h Uda'h (zobacz nasz teledysk).
Możecie także obejrzeć fotki z planu tego teledysku (zobacz fotki).

3 PAŹDZIERNIKA 2008
Wczoraj odbył się pokaz naszych filmów, oraz premiera najnowszego filmu pt. "Pan Prowizorka 3". Jesteśmy zadowoleni z pokazu, ponieważ przybyło na niego ponad 50 osób. Możecie zobaczyć fotki z pokazu (zobacz fotki). A teraz zapraszamy wszystkich do obejrzenia najnowszej części przygód Pana Prowizorki.

30 WRZEŚNIA 2008
Niestety przewidziana premiera w Internecie naszego nowego filmu "Pan Prowizorka 3" została przesunięta na 3 Października, ponieważ przygotowujemy się do pokazu naszych filmów w rodzinnej miejscowości. Przewidziany pokaz odbędzie się 2 Października o godzinie 1900 na sali wiejskiej w Proboszczowie, wszystkich chętnych zapraszamy (wstęp bezpłatny). Przewidujemy pokaz następujących filmików: Oranżada, Error, Każdy ziom zbiera złom, Pan Prowizorka, Pan Prowizorka 2, oraz premierowy pokaz Pan Prowizorka 3.

 15 WRZEŚNIA 2008
Informujemy wszystkich, że na 1-ego Października roku pańskiego 2008 przewidziana jest premiera naszego najnowszego filmu pod tytułem: "Pan Prowizorka 3". Możemy zdradzić, że tym razem Pan Prowizorka będzie naprawiał samochód Posterunkowego Bambułki. A teraz zapraszamy do obejrzenia fotek z planu filmowego (zobacz fotki).

1 WRZEŚNIA 2008
Już jest nowy teledysk pod tytułem: "Każdy ziom zbiera złom". Prosimy wszystkich o wyrażenie swoich opinii i sugestii na ten temat. Ciekawi jesteśmy co wam się w nim podobało, co nie podobało itp.

30 SIERPNIA 2008
Nie spodziewaliśmy się... Nasz film pod tytułem: "Error" zajął pierwsze miejsce na przeglądzie filmów niekonwencjonalnych WAPFiN 2008, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Projekcja filmu oraz wręczenie nagród odbyło się w tzw. fasolce, tuż przy bramie do parku Zamku Książ. Główną nagrodą, którą zainkasowaliśmy było 1500 zł, oraz przenośne DVD firmy Thomson (które mamy z resztą do opchania). Czytaj więcej...

25 SIERPNIA 2008
Niestety nie powiodło nam się na konkursie "Plastik nie jest fantastik", żaden z naszych filmów nie trafił w gusta jurorów. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nasze filmy konkursowe. Nie składamy jednak broni, szykujemy się do kolejnego konkursu, i kręcimy w międzyczasie Pana Prowizorkę 3 i nowy teledysk.

11 SIERPNIA 2008
Krata oranżady już zakupiona i się chłodzi w lodówce, bo jest co świętować. Oglądalność naszego teledysku pod tytułem "Oranżada" na YouTube przekroczyła już pół miliona. Nie wiemy czym jest to spowodowane, że aż tyle ludzi obejrzało ten teledysk. Prawdopodobnie może być to zasługa Maćka, który tak seksownie kręcił sutkami.
A już niedługo (bo myślę, że do końca sierpnia) uwiniemy się z nowym teledyskiem, szału jednak nie będzie, bo nie przewidujemy kręcenia sutków heheh :)

2 SIERPNIA 2008
Już jest nowy filmik pod tytułem: "Pan Prowizorka 2". Według nas druga część przygód Pana Prowizorki jest zdecydowanie lepsza od pierwszej. Jeśli chcesz to sprawdzić musisz go obejrzeć. Zapraszamy wszystkich do oglądania i komentowania.

28 LIPCA 2008
Nudziło nam się ostatnio, to sobie nagraliśmy film.... aaa co?? Film powstał w ekspresowym tempie - bo w dwa dni. Jest to kontynuacja pierwszej części Pana Prowizorki. Premiera odbyła się wczoraj (tj. 27 lipca) w ekskluzywnym gronie członków ZFSebatian. Data oficjalnej premiery filmu w Internecie nie jest jeszcze znana (prawdopodobnie będzie to po ogłoszeniu wyników z konkursu "Plastik nie jest fantastik").
Aha i jeszcze coś, nowa piosenka już nagrana, w sierpniu nagrywamy teledysk i jedziemy z tym koksem.

19 LIPCA 2008
Kombinują jak się tylko da, żeby nas wyrolować w konkursie "Plastik NIE jest fantastik". Znowu został przedłużony termin nadsyłania filmów do 3 sierpnia. A my robimy swoje i już niedługo będzie gotowy nasz nowy przebój. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. 

1 LIPCA 2008
Niestety konkurs "Plastik NIE jest fantastik" z powodu małej ilości zgłoszonych filmów został przedłużony do 20 lipca. Więc nasza wygrana w tym konkursie się nieco opóźni heheh. A dla urozmaicenia czasu proponujemy wszystkim obejrzenie zdjęć z planu filmu: "Robot z przyszłości". Informujemy także, że film "Robot z przyszłości" można także obejrzeć na YouTube, w trochę innym wydaniu niż został zgłoszony na konkurs.

16 CZERWCA 2008
Nasza pazerność nie zna granic. Myśl o wygranej w konkursie sprawiła, iż nagle naszła nas wena na tworzenie. Nagraliśmy nowy filmik pt. "W poszukiwaniu torby". W planach mamy jeszcze jeden filmik, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie zapraszamy do oglądania tych trzech produkcji.

15 CZERWCA 2008
Powstały dwa nowe filmiki, specjalnie na konkurs. Konkurs organizowany jest przez MilionYou. Warunkiem wzięcia udziału w tym konkursie jest nakręcenie filmu, nie dłuższego niż 60 sekund, w którym pojawia się foliowa torba do pakowania i noszenia zakupów. Jednak sama obecność torebki wszystkiego nie załatwi. Film musi mieć jednoznaczne PRZESŁANIE - protest przeciwko zanieczyszczaniu otoczenia przez plastikowe śmieci.
Nasz film nosi tytuł "Pan Wiesław radzi..." i "Ucz się od młodości" zapraszamy wszystkich do oglądania i głosowania na naszą produkcję.

P.s. Aby można było zagłosować na nasz film musisz się zarejestrować.

3 CZERWCA 2008
Pewnie większość z was nawet nie zauważyła, że zmieniliśmy adres naszej strony internetowej. Nie jest to już adres: www.zfsebastian.prv.pl tylko www.zfsebastian.pl Łatwiejszy do zapamiętania adres i co najważniejsze bez denerwujących reklam. Jeśli nawet ktoś z przyzwyczajenia wpisze w przeglądarce nasz stary adres to automatycznie zostanie przekierowany na aktualny. Więc nie musicie się obawiać, że nie będziecie mogli znaleźć naszej nowej strony.

1 CZERWCA 2008
Wszystkiego najlepszego w tym dniu ZFSebastian życzy dzieciom (i Karoli która obchodzi dziś urodziny, nie powiemy które bo kobiet o wiek się nie pyta :P). W związku z tym przygotowaliśmy dwie niespodzianki dla wszystkich solenizantów. Pierwsza niespodzianka to nowy wygląd naszej strony internetowej, jeszcze nie do końca dopracowany ale mamy nadzieję, że z waszą pomocą uda nam się ją doprowadzić do lepszego stanu. Kolejna niespodzianka to nowy film pod tytułem "Pan Prowizorka". Serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania i komento- wania.

28 MAJA 2008
Wszystkiego najlepszego w tym dniu dla Ernesta, który kończy dzisiaj 19 urodziny (a raczej powinniśmy mu złożyć kondolencje). Starzejemy się z dnia na dzień i nic na to nie poradzimy. Ostatni członek (dosłownie i w przenośni) ZFSebastian drugiego kwietnia wszedł w dorosłe życie i już niema wśród nas dzieci :)

12 MAJA 2008
W ostatniej sesji zdjęciowej brakowało Ernesta (najsłabszego ogniwa :-P), więc postanowiliśmy zrobić mu osobną sesje zdjęciową. Zdjęcia Ernesta są dołączone do poprzedniego albumu, wierni fani i fanki na pewno rozpoznają go bez problemu. >>ZOBACZ ZDJĘCIA<<

8 MAJA 2008
Już od dawno słyszymy od naszych fanek (spragnionych naszych ciał hehe :D), żebyśmy wrzucili jakieś nowe fotki. Więc postanowiliśmy uczynić parę nowych zdjęć, a że mamy fotografa w naszych szeregach to zobaczcie jak to wyszło.Zapraszamy wszystkich do oglądania fotek z sesji w rzepaku(niestety ekipa nie jest w komplecie, ponieważ zabrakło Ernesta). >>ZOBACZ ZDJĘCIA<<

1 MAJA 2008
Po tak długim oczekiwaniu, w końcu jest... nowy filmik pod tytułem "Error". Prace nad filmem trwały, jak dotąd najdłużej ze wszystkich filmów, bo ponad pół roku. Czy było warto, aż tyle czasu dopracowywać ten film? Obejrzyj i oceń sam.

Zapewniamy też wszystkich niecierpliwych, że powstaje już nowy przebój. Słowa i muzyka są w trakcie realizacji, mamy jednak nadzieje, że nie będzie to trwało tak długo jak w przypadku ERRORA. Przypuszczalna data powstania nowego hitu to maj, a teledysku to czerwiec.

28 KWIETNIA 2008
Witamy wszystkich i zapraszamy do odsłuchania nowej dyskotekowej wersji naszego hitu "Ta wąsy" (kliknij na odtwarzacz poniżej). Przy okazji chcieliśmy podziękować Mikołajowi z Warszawy (M Jay) za stworzenie tego remixu, to dzięki niemu "Ta wąsy" zyskały nowe brzmienie.

29 MARCA 2008
Nie spoczywamy na laurach, wzięliśmy się ostro do roboty i już za około miesiąc kolejna nasza produkcja. Nius o tym filmiku był już zamieszczony w zeszłym roku, jednak dopiero teraz udało nam się go dokończyć. Film nosi tytuł
"ERROR" i premiera jego przewidziana jest na 1 maja 2008 r.