Menu

Niusy i Aktualizacje
2007

24 GRUDNIA 2007

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Dużo beki, uśmiechu na twarzy (nie tylko z naszych filmów), zacnego i sytego jadła, oraz napitku. A w Nowym Roku wytrwałości w dążeniu do celu, spełnienia najskrytszych marzeń oraz samych sukcesów.
Życzy ZFSebastian

27 PAŹDZIERNIKA 2007

Żeby nie było że się obijamy chcieliśmy wam zaprezentować kilka zdjęć z planu naszego nowego filmiku (zobacz fotki). Możemy tylko tyle powiedzieć, że film będzie nosił tytuł "ERROR" (jak na razie jest to tylko wstępna nazwa "robocza") Film jest w trakcie zdjęć, będzie trwał ok 2-3 minut i będzie jednym z lepszych filmów (o strony technicznej) ale tak naprawdę jaki on jest, to się dopiero okaże po waszych opiniach :) Więc wszystkich naszych wiernych fanów prosimy o trochę
cierpliwości, bo będzie naprawdę warto :)

2 PAŹDZIERNIKA 2007

Informujemy wszystkich, że zakończony został konkurs na tekst utworu. Laureatem został autor piosenki pod tytułem: "PIŁECZKA". Wszystkim którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy.

15 WRZEŚNIA 2007

Wczoraj odbyły się pokaz filmów nadesłanych na Wałbrzyski Przegląd Filmów Niekonwencjonalnych WaPFiN 2007. Nasz film pod tytułem Posterunkowy Bambułka, który został zgłoszony na ten przegląd zajął, jak dla nas, bardzo dobre 4 miejsce (na 10 zgłoszonych filmów).Był to pierwszy tego typu konkurs w którym wzięliśmy udział. Mamy nadzieję, że kolejny będzie jeszcze bardziej udany :) Naszą wyprawę na WaPFin 2007 możecie obejrzeć (kliknij tutaj)

29 SIERPNIA 2007

Witamy wszystkich ponownie !! Tym razem zapraszamy wszystkich do oddawania głosów w naszej ankiecie, która ma za zadanie wskazać najlepszą jak do tej pory naszą piosenkę. Zapraszamy wszystkich do głosowania.

26 SIERPNIA 2007

I..... już jest. Spytacie pewnie co?  Nowy teledysk pod tytułem Kiś Ogórka. Zapraszamy wszystkich do oglądania i komentowania.

11 SIERPNIA 2007

ZFSebastian ogłasza konkurs wakacyjny na tekst nowej piosenki.

8 SIERPNIA 2007

Sezon ogórkowy już w pełni więc postanowiliśmy w związku z tym coś zrobić...Nasza nowa piosenka nosi właśnie tytuł: "Kiś Ogórka" (kliknij  i pobierz). Możecie sobie ją już pobrać i odsłuchać, a niebawem doczekacie się teledysku do tego utworu.

4 SIERPNIA 2007

Premiera naszego nowego filmu już dawno została przez nas zapomniana, wzięliśmy się do roboty, a dokładnie rozpoczęliśmy zdjęcia do nowego teledysku. Możemy tylko zdradzić ze będziemy tym razem śpiewać o ogórkach. Możecie obejrzeć sobie pierwsze zdjęcia z planu (zobacz fotki).

1 SIERPNIA 2007

Dziś odbyła się premiera naszego nowego filmu pod tytułem "Posterunkowy Bambułka". Już wkrótce będzie możliwość ściągnięcia go z naszej strony. Na razie można jedynie zobaczyśc screeny z tego filmu. Film ten wysyłamy na konkurs filmów amatorskich w Wałbrzychu. Mamy nadzieję że doczekamy się jego projekcji,
podczas tego przeglądu, na "dużym ekranie".

19 LIPCA 2007

Dotrzymujemy obietnicy i zamieszczamy artykuł O NAS.. który nosi tytuł
"Beka to podstawa - czyli Sebastian kontra potwór z PGR-u". Przy okazji możecie zobaczyć parę nowych fotek z naszego
"wypadu nad jeziorko".

16 LIPCA 2007

Ojjjjj dzieje się ostatnio sporo, (pracujemy nad nowym teledyskiem, kręcimy film na konkurs, a nawet prasa o nasz pisze), już niedługo zamieścimy nasz artykuł na stronie, żebyście i wy mogli go przeczytać. Z tego wszystkiego wybieramy się na parę dni pod namioty nad jakieś jeziorko.
16 lipca to także ważna data bo minęło już równe 2 miesiące od premiery naszego nowego teledysku
Lumpexie kochany. W przeciągu tych 2 miesięcy teledysk obejrzało ponad 22 tyś. ludzi, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy wszystkim naszym wiernym fanom za pozytywne i negatywne komentarze.

4 LIPCA 2007

Strona dawno nie aktualizowana a trzeba powiedzieć że się trochę działo.
Po pierwsze: Ernest z naszego składu obchodził 18 urodziny,
Po drugie: Przygotowujemy się do konkursu filmowego, kręcimy nowy film,
Po trzecie: A może jeszcze nie będę tego pisał żeby nie zapeszyć,
czekajcie na nowe niusy to zobaczycie o co mi chodziło :P

16 MAJA 2007

Niech każdy z was dobrze zapamięta tą datę, a nawet niech zaznaczy ją w kalendarzu. Dlaczego? Bo to data premiery naszego nowego teledysku "Lumpexie kochany", który miejmy nadzieję zrobi już wkrótce wielką furorę. Zapraszamy wszystkich do oglądania i komentowania.

29 KWIETNIA 2007

Już jest nowy przebój "Lumpexie kochany" zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pobierania z działu DOWNLOAD, a także z naszej strony na WP (o której mowa jest w poprzednim niusie). Miłego odsłuchu i prosimy o komentarze i wasze opinie o naszym nowym utworze.

19 KWIETNIA 2007

Informujemy wszystkich naszych fanów, że posiadamy własną stronę artysty na serwisie Wirtualnej Polski (WP). Zachęcamy wszystkich do odwiedzania, pobierania mp3 i głosowania.
http://zfsebastian.mp3.wp.pl/

1 KWIETNIA 2007

To nie prima aprilis, powstała nowy dział na naszej stronie DOWNLOAD, z którego możesz sobie pobrać wszystkie nasze dotychczasowe produkcje za darmo. Gorąco polecamy ściąganie i oglądanie naszych produkcji.

23 MARCA 2007

Totalna degrengolada, marazm, przestój w interesie.... Nowy sprzęt do kręcenia produkcji zakupiony, ale jak na razie nie używany. Jeśli macie jakieś pomysły na ciekawy filmik lub teledysk chętnie wysłuchamy waszych propozycji.


14 LUTY 2007

Oczywiście wszystkiego najlepszego w tym dniu dla...... Maćka, bo ma urodziny heheheh :P A także zapraszam do obejrzenia nowych fotek z naszych eskapad, oraz do oglądnięcia Prezentacji naszej grupy.

STYCZEŃ 2007

Powstanie oficjalnej strony internetowej Zespołu Filmowego Sebastian.